Среда, 26.06.2019, 05:35

Lengvo garo pirtis

Kodėl garo kambaryje tvanku ir sunku kvėpuoti? Priklausomai nuo įkvepiamo oro temperatūros ir drėgmės būna sukurtos sąlygos, kai garo kondensacija papuola ne tik į nosiaryklę, bet ir į plaučius. Rezultatas yra dusulys ir deguonies trūkumas, kuris sukelia silpnumą, negalavimą, padidėja širdies susitraukimai, jaučiasi užgultumas ir sunkumas.

Blogai savijautai turi įtakos infraraudonieji spinduliai, kurie perkaitina vidaus organus ir smegenis. Dėl to nerekomenduoju pirtyje naudoti aliuminio folijos. Mano užduotis yra sukurti tokią pirtį, kad jūsų sveikata ir savijauta pagerė.

Lengvam ir sausam garui krosnyje įrengtas garo generatorius. Per elektrinį magnetinį vožtuvą vanduo tiekiamas į metalinę kolbą, kuri yra krosnies pakuroje. Garas, išeidamas per tris vamzdelius ir pereidamas per akmenis, tampa lengvas ir sausas. Oro srautas iš lauko šildamas krosnyje aprūpina garinę šviežiu oru, praturtintu deguonimi. 

Pirties vaizdas.

Matosi lentynų išsidėstymas, anga blogo oro išėjimui po lentynomis, pirties krosnis ir lubų šlaitai, pagerinantys garo cirkuliaciją.

Du vamzdžiai oro tiekimui.Vienas, kad būtų degimas krosnies pakuroje ir dūmo generacijai, kuri užtikrina aukštą temperatūrą naudojant mažai malkų..Antrasis vamzdis, kad garinėje būtų šviežias oras.

Ventiliacinis vamzdis atidirbto oro išėjimui.

Virš lubų karšto vandens rezervuaras.

užsiimu medžio raižiniais ir kalviškais darbais, tad galiu padaryti jūsų pirtį ne tik malon, bet ir graž.

   

 

Paieška
My Great Web page